test

[mgl_gmap address = „piotrków” lat = „51.40517209999999” long = „19.703024400000004” zoom = „13” skin = „roadmap” ][mgl_marker icon=”purple”][/mgl_marker][/mgl_gmap]

 

 

CSS3 – Zaokrąglone narożniki

CSS3 – Zaokrąglone narożniki

Dzisiaj na pierwszy ogień idą nowości jakie niesie nam użycie CSS3 . Do tej pory trzeba było troszkę pomęczyć się z użyciem grafiki. Teraz jest to o wiele prostsze. Przyjrzymy się jak można uzyskać ciekawe efekty dodając zaledwie kilka linijek w kodzie.

Na poniższym zdjęciu widzimy przyciski nawigacji.

(więcej…)

Nowa wersja strony!

W ostatnim czasie pracowaliśmy nad przebudowaniem naszej strony. Wizualizacja i kolorystyka jest bardzo zbliżona do tej starszej, jednak zależało nam na zmniejszeniu awaryjności. Strona doczekała się nowego systemu. Dostarczyliśmy również nowych rozwiązań i pełną integracje z Facebookiem.

Na chwilę obecną skupiliśmy się na komentarzach, Like Buttonach oraz Share Buttonach + box FanPage. Docelowo będziemy również chcieli wprowadzić więcej usprawnień ale o tym już w przyszłości.

Chcielibyśmy aby użytkownicy naszej strony mogli wypowiadać się na temat naszej pracy. W tym celu proponujemy nasz system komentarzy.

Zamierzamy również rozbudować system blogów i zamieszczać ciekawe informacje, np. na temat promocji naszych usług, promocji w naszym salonie komputerowym itp.

Tak czy inaczej zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz nową, przebudowaną stroną.