Integracja z Facebookiem

Jako kolejny element naszych usług dodaliśmy integrację Twojej strony www z Facebookiem. W ostatnim czasie ten społecznościowy portal przeżywa naprawdę ogromne oblężenie. Posiadanie konta na Facebooku jest „trendi” & „dżezi”.

Okazuje się jednak, że oprócz tego możemy wiele zyskać dzięki Facebookowi. Świetna promocja. Wyświetlamy na swojej stronie FanPage wpis ze strony internetowej – oczywiście publikując to za pomocą zintegrowanego systemu za pomocą jednego kliknięcia.

Ktoś z naszych znajomych klika i wyświetla to się na tablicy u wszystkich jego znajomych. Niech choćby jeden z nich kliknie ponownie  „Lubię to” i podobnie jego znajomi to zobaczą.

Ciekawe, prawda? Zobacz jak to działa klikając na tej stronie w prawym górnym rogu „Udostępnij”. System wykorzystuje stworzoną indywidualnie aplikacje i Facebook API. Dodatkowo do strony dołączamy system komentarzy bez potrzeby logowania lub kolejnej rejestracji. Wystarczy konto na Fejsie. System sam pobierze twój avatar oraz inne informacje.

A po co zakładać setki kont w niezliczonych serwisach i pamietać loginy, hasła? Po prostu połącz swoje konta.  Wystarczy jedno hasło i już.

Skontaktuj się z nami a opowiemy ci więcej o tym jak możesz wykorzystać Facebooka by zdobyć więcej klientów.