Dlaczego pachnące strony www ?

banner-pachnace-stronyh-01-01

Kiedyś jedna z firm reklamowała swoje produkty, mówiąc że wystarczy wejść na stronę, przytknąć nos do monitora i poczuć zapach najlepszych perfum. Skoro znalazłeś się na tej stronie, to zapewne zaciekawiło Cię jak to jest możliwe, że to my tworzymy pachnące strony www?

Podczas targów Comdex Fall 2000 w Las Vegas w dniach 13-17 listopada 2000r pewna kalifornijska firma zaprezentowała urządzenie umożliwiające  „przesyłanie” zapachu przez sieć na odległe komputery. Cztery lata później inna firma z Japonii testowała urządzenie wyposażone w miniaturowe dysze, które potrafiły z dostępnych zapachów tworzyć nowe, poprzez wymieszanie kilku podstawowych. 

Zastanawiasz się czy musisz kupić takie urządzenie by poczuć zapach Twojej strony www ?

Nic nie musisz kupować!

Z naszych stron unosi się wyjątkowy zapach. Jeśli nie chcesz wiedzieć jaki to nie czytaj dalej. 

Dla tych jednak, którzy są otwarci na nowe doznania przygotowaliśmy wyjaśnienie… 

Poczuj zapach pieniędzy! To on unosi się ze strony Twojej firmy, gdy klienci na nią wchodzą. Aby jednak na nią weszli to musisz ją posiadać.  Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę. Możesz się z nią zapoznać klikając w przycisk na dole strony. Nie przewijaj na razie. Przeczytaj co przygotowaliśmy dla naszych klientów.

Każdy kto posiada stronę www, chciałby aby przynosiła ona dochody. Aby tak było – klienci muszą ją odwiedzać. Po co komu strona, na  której nie ma użytkowników, zwłaszcza na początku jej istnienia, kiedy chciałbyś aby pieniądze zainwestowane w stronę www się zwróciły – przynajmniej częściowo.

Partners

Chciałbyś poczuć zapach pieniędzy? 

Specjalnie dla naszych nowych klientów przygotowaliśmy wyzwanie. Lubicie wyzwania?  Zareklamuj swoją nową stronę www wśród znajomych, rodziny, przyjaciół, klientów. Zamieść linki na Facebook’u czy NK, jeśli nie wiesz jak poproś dzieci, znajomych. Umieść link w opisie na GG lub wyślij go do znajomych ze swojej liście. Jeśli w ciągu pierwszego miesiąca na Twoją stronę wejdzie 100 osób to poczujesz zapach pieniędzy. Inwestycja częściowo się zwróci – To MY ZAPŁACIMY TOBIE ! Dostaniesz od nas prawdziwe, papierkowe 100 zł i będziesz mógł sobie je wąchać do woli lub zainwestować w swoją firmę. Jak? 

Za to 100 zł otrzymasz od nas 350 zł na reklamę twojej firmy w Internecie. Dzięki temu twoja strona pojawi się w Google i zyskasz nowych klientów,  którzy trafią na Twoją stronę. Proste ? To do dzieła. Zapoznaj się z ofertą o której pisaliśmy wcześniej. Jeśli masz jakieś pytania to chętnie Ci na nie odpowiemy.

My na Twoje stronie zainstalujemy statystyki i będziemy monitorować liczbę unikalnych użytkowników.

analytics

 

[spoiler title=”Chcę pachnącą stronę www” open=”0″ style=”1″]

Zostaw swój numer telefonu. Oddzwonimy!

Pozostawienie danych do niczego nie zobowiązuje.

Nikomu nie udostępniamy Państwa danych.


 

Imię / Nazwa firmy *

Adres email *

Telefon *

Możesz napisać jakieś dodatkowe informacje

[/spoiler]