Salon komputerowy Reactor

Do zakupów w naszym salonie nie kazdego przekonają najlepsze ceny… Nie każdego przekona także fakt, że w naszym salonie pracują nie zwykli handlowcy, ale ludzie dla których komputery są pasją i ta pasja idzie w parze z dużą wiedzą. Jest coś co przekonuje niemal każdego. Miło nam się pochwalić, że jesteśmy jedyną siecią salonów jaka w dobie obecnego kryzysu odniosła wzrost sprzedaży. To zapewnienie tego, że nasz salon będzie tam gdzie był w chwili w której będziesz potrzebował naszej pomocy lub naszego serwisu.
Przykro wspominać o tych osobach które dokonały zakupu w innych sieciach.. a dziś nie mają gdzie udać się po pomoc bo sklepów już nie ma… pozostały plotki o upadłościach.

Dlaczego jesteśmy jedynym ciągle rosnącym w siłę salonem?

– skupiamy się nie tylko na komputerach, laptopach, drukarkach, głośnikach, ale także na produktach niszowych np. przejściówki, adaptery, podzespoły, akcesoria itp.

– posiadamy serwis na miejscu (o naprawach więcej w zakładce serwis)

– na sklepowe półki sami zamawiamy produkty tak, aby miały najlepszy stosunek ceny do parametrów

– handlujemy przede wszystkim renomowanymi markami jak HP ASUS LOGITECH CHIEFTEC LENOVO DELL TOSHIBA SAMSUNG APPLE GIGABYTE KINGSTON GEIL PATRIOT MICROSOFT SONY AMD INTEL

Jesteśmy marką premium…

tak uważają nasi stali klienci. Może dlatego, że zawsze im pomagamy. Może dlatego, że znamy się na swojej pracy. No i na pewno dlatego, że kierujemy się ideą –  lepiej klientowi pomóc niż dać 5zł rabatu…  Nie chcemy być najtańsi. Tylko Najlepsi.